MAZURY:
Krzywe
GÓRY:
Jerzmanowice

Ogłoszenia wakacyjne

Serwis powstał jako platforma ogłoszeniowa mająca na celu propagowanie wypoczynku na terenie Polski. Gdzie każdy posiadający apartament, mieszkanie, kwaterę, pensjonat… na wynajem w sposób bezproblemowy może zamieścić swoje ogłoszenie a każda osoba szukająca ciekawej oferty znajdzie coś dla siebie. Innymi słowy nasz serwis w całości tworzony jest przez ludzi dla ludzi.


Oferty wypoczynkowe

Koncentrujemy się na 3 głównych obszarach wypoczynkowych: morze, jeziora i góry. Jako administracja rezerwujemy sobie jedynie prawo do usuwania wakacyjnych ogłoszeń nie spełniających regulaminowych wymogów. Od naszych ogłoszeniodawców oczekujemy zaangażowania i w tym celu ogłoszenia maja roczny termin ważności by zgadzały się co do ceny, warunków a wiec były jak najlepiej sprofilowane względem potencjalnych klientów. Natomiast co do naszych użytkowników to liczymy ze będą nas odwiedzać i korzystać z ofert umieszczanych na naszych stronach – bo to właśnie potencjalni użytkownicy serwisu są jedynym sensem istnienia i rozwijania projektu plenery.net …


Wakacje, Urlop

Planujesz wakacje? Urlop chodzi ci po głowie? Wszystko to pragniemy umożliwić łącząc oferujących wypoczynek z poszukującymi ofert w celu maksymalizacji korzyści i satysfakcji obu stron.


Apartamenty, Agroturystyka

By oferta wakacyjna była jak najbogatsza zapraszamy zarówno właścicieli apartamentów zlokalizowanych w kurortach jak i prowadzących gospodarstwa agroturystyczne położone z dala od utartych szlaków, do umieszczania swoich ogłoszeń.