oferta
MAZURY:
Krzywe
GÓRY:
Jerzmanowice

Nowoczesne Apartamenty Sosnowe nad Morzem


ul. Spacerowa 6
tel: 682875415
email: lp.2o@ewonsos-ytnematrapa
www: Nowoczesne Apartamenty Sosnowe nad Morzem
apartament
wynajem
ceny od 150 zl za dobę,     odległość od morza 200 m,     odległość od centrum 350 m

Apartamentowiec BLUE MARE usytuowany jest w cichym i dyskretnym zakątku Łukęcina, otoczony pięknym lasem, dzięki czemu pobyt już tylko na samym ośrodku wpływa relaksująco i przyjemnie oraz nie pozwala nam zapomnieć, że obcujemy z naturą.
Do szerokiej i czystej plaży dzieli nas tylko 5 min. drogi, która prowadzi przez ścieżkę leśną, gdzie nie natkną się Państwo na żadne bazary i stragany.
Obiekt jest zamknięty, zajmuje aż 2,3ha powierzchni, co jak na warunki nadmorskich apartamentowców jest bardzo dobrym wynikiem i gwarantuje naszym Gościom trochę przestrzeni i swobody.Na ośrodku znajduje się restauracja, sklep i 2 budynki mieszkalne, każdy wyposażony w nowoczesną, przeszkloną windę, z której można podziwiać panoramę całego obiektu jednak największą atrakcję niewątpliwie stanowi basen, z wydzielonym brodzikiem dla naszych najmłodszych Gości. Posiadamy również plac zabaw. Niewątpliwie estetycznym walorem jest niewielki ogród z piękną roślinnością i ławeczkami. Został również wyznaczony zielony plac, na którym jest możliwość zrobienia grilla, a nawet ogniska - i to wszystko na świeżym powietrzu, wśród pięknie zagospodarowanego terenu.
Dla naszych Gości zapewniamy parking-ośrodek strzeżony!
w obiekcie:
Basen z oddzielonym brodzikiem dla dzieci, plac zabaw, ogród, wytyczone miejsce na ognisko, grilla, boisko do siatkówki, stół do ping ponga, 2 rowery na każdy apartament do dyspozycji Gości
w pobliżu:
Spokojny, mały kurort nadmorski, który zaczął prężnie się rozwijać dopiero w ostatnich latach. Położony nad samym morzem, między Pobierowem, a Dziwnówkiem.
Posiada mnóstwo terenów dziewiczych, zieleni, przyrody, otoczony ogromną ilością lasów, głównie sosnowych drzew.Znany jest głównie z bardzo czystej, urokliwej oraz szerokiej, strzeżonej plaży, na którą przechodzi się piękną alejką przez las, bez żadnych bazarów i sklepików jak to ma miejsce w innych kurortach.Miejscowość odróżnia się również tym, iż nie posiada żadnych wznoszących się wysokich zabudowań, w większości są to natomiast nowoczesne domki jednorodzinne, które pięknie wtapiają się w leśny krajobraz tego kurortu.
Łukęcin ze względu na swoje walory klimatyczne, naturalne oraz przyrodnicze posiada status kurortu uzdrowiskowego.
Przez Łukęcin przebiega europejski szlak pieszy i rowerowy, który przechodzi przez leśne, zielone ścieżki - zaczyna się w Świnoujściu, a kończy w Kołobrzegu.Łukęcin to wspaniała alternatywa wypoczynku dla turystów, którzy cenią sobie głównie ciszę, spokój oraz czystość a przy tym chcą aktywnie obcować z piękną naturą, przyrodą, w zdrowym i leśnym klimacie nadmorskim.


CENY:
Maj     150 zl Czerwiec     350 zl
Lato     450 zl Wrzesień     250 zlmapa Łukęcin

pogoda Łukęcin


×

Nowoczesne Apartamenty Sosnowe nad Morzem

Łukęcin - ul. Spacerowa 6

×

×